Kariéra

Konstruktér / Designer

Náplň práce:

  • příjem technických specifikací a výkresů tepelných výměníků
  • tvorba modelů a výkresů v programu Creo
  • práce s interními standardy
  • archivace a distribuce výkresů příslušným oddělením
  • konzultace potřeby speciálních nástrojů pro výrobu výměníků s výrobním technikem
  • tvorba položek, kusovníků a pracovních postupů v systému SAP
  • tvorba výkresů balení

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • komunikativní znalost AJ a velmi dobrou znalost ČJ
  • znalost Creo nebo jiného 3D modelovacího programu výhodou
  • pečlivost, přesnost, odpovědnost

Nabízíme:

  • zázemí známé strojírenské společnosti
  • motivující finanční ohodnocení + bonusy
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání a na kulturní akce
  • možnost parkování v areálu společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavou pracovní náplň s možnosti seberealizace
  • stravenkový paušál
  • příspěvek na dojíždění do zaměstnání
  • odměna za doporučení zaměstnance ve výši 18.000 Kč
  • mladý, přátelský kolektiv

Nebojte se nás kontaktovat, rádi o Vás uslyšíme! Pečlivě čteme každý životopis a všem uchazečům odpovídáme.

Nástup na všechny pracovní pozice je možný IHNED!

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis s označením názvu pozice na emailovou adresu hr@4coilstech.eu nebo využijte náš odpovědní formulář. Kontaktovat nás můžete také na telefonním čísle +420 234 789 251.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.